











4 723 ₴
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Висота | 1049 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 12 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 1050 Лм |
| Кут розсіювання | 110° |
| Індекс кольору | 90 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |