



12 810 ₴
| Колір | Хром |
|---|---|
| Висота | 200-1200 мм |
| Ширина | 780 мм |
| Довжина | 630 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 36 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 2200 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |