











7 539 ₴ 5 654 ₴
| Матеріал | Метал |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Висота | 200-1000 мм |
| Довжина | 1185 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 30 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 2000 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |