











2 835 ₴
| Матеріал | Алюміній, Пластик |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Висота | 300-2300 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 5 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 310 Лм |
| Кут розсіювання | 360° |
| Індекс кольору | 90 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |