















3 570 ₴
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Висота | 350-1950 мм |
| Діаметр | 185 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 12 Вт |
| Колірна температура | 4000k |
| Світловий потік | 770 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 90 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |