











26 880 ₴ 21 504 ₴
| Матеріал | Метал |
|---|---|
| Колір | Латунь |
| Висота | 500-1200 мм |
| Діаметр | 805 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 45 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 2925 Лм |
| Кут розсіювання | 180° |
| Індекс кольору | 90 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |