
2 730 ₴
| Матеріал | Алюміній, Пластик |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Висота | 58 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 35 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 3200 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |