
3 654 ₴ 2 741 ₴
| Колір | Білий |
|---|---|
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 10 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 550 Лм |
| Кут розсіювання | 30° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |