



22 995 ₴
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Висота | 120-1200 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Довжина | 1010 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 75 Вт |
| Колірна температура | 4000k |
| Світловий потік | 3500 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |