









12 495 ₴ 9 372 ₴
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Висота | 1280-3280 мм |
| Діаметр | 350 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 12 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 500 Лм |
| Кут розсіювання | 90° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |