





11 529 ₴
| Колір | Білий |
|---|---|
| Висота | 400-1200 мм |
| Діаметр | 600 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 61 Вт |
| Кількість ламп | 2 |
| Колірна температура | 4000k |
| Світловий потік | 3500 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 85 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |