









6 825 ₴
| Матеріал | Метал, Скло |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Висота | 675-3575 мм |
| Діаметр | 135 мм |
| Цоколь | GU10, LED |
| Потужність | 7 Вт |
| Колірна температура | 2700k |
| Світловий потік | 510 Лм |
| Кут розсіювання | 180° |
| Кількість ламп | 1 |
| Індекс кольору | 75 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |