











33 579 ₴ 25 185 ₴
| Матеріал | Метал |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Висота | 1600-3180 мм |
| Діаметр | 900 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 40 Вт |
| Колірна температура | 3000-4000k |
| Світловий потік | 4000 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |