





8 190 ₴
| Матеріал | Метал, Скло |
|---|---|
| Колір | Бурштин |
| Висота | 340-1340 мм |
| Діаметр | 330 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 6 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 300 Лм |
| Кут розсіювання | 90° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |