







14 385 ₴
| Колір | Золото |
|---|---|
| Висота | 250-1500 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 920 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 42 Вт |
| Колірна температура | 4000k |
| Світловий потік | 2800 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 85 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |