











14 980 ₴
| Колір | Латунь |
|---|---|
| Висота | 250-1180 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 48 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 1400 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 90 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |