












7 980 ₴
| Матеріал | Метал |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Висота | 596-3500 мм |
| Діаметр | 220 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 11 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 1300 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |