





4 515 ₴
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 10 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 750 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |