









12 579 ₴ 9 435 ₴
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Колір | Золото |
| Висота | 270-3070 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 1035 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 40 Вт |
| Колірна температура | 2600-3500к |
| Світловий потік | 1400 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |