









14 595 ₴
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Висота | 640-3000 мм |
| Ширина | 117 мм |
| Довжина | 1430 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 40 Вт |
| Колірна температура | 3000-4000k |
| Світловий потік | 1500 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |