





12 495 ₴
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Висота | 780 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 24 Вт |
| Колірна температура | 3000-4000k |
| Світловий потік | 750 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |