












17 745 ₴
| Матеріал | Метал |
|---|---|
| Колір | Латунь |
| Висота | 962-3162 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 35 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 2400 Лм |
| Кут розсіювання | 80° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |