












8 715 ₴
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Висота | 600-3150 мм |
| Діаметр | 420 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 23 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 1000 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |