







18 690 ₴
| Матеріал | Акрил, Алюміній |
|---|---|
| Колір | Латунь |
| Висота | 180 мм |
| Діаметр | 600 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 45 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 2700 Лм |
| Кут розсіювання | 180° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |