











19 635 ₴
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Колір | Латунь |
| Висота | 390-3290 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Довжина | 1150 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 34 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 2040 Лм |
| Кут розсіювання | 180° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |