









25 095 ₴
| Матеріал | Кришталь, Метал |
|---|---|
| Колір | Хром |
| Висота | 220-3120 мм |
| Діаметр | 600 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 30 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 6030 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |