













11 130 ₴ 8 348 ₴
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Колір | Латунь |
| Висота | 500-3100 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 20 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 1030 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |