









3 675 ₴ 2 757 ₴
| Матеріал | Алюміній, Скло |
|---|---|
| Колір | Латунь |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 5 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 320 Лм |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |