









12 075 ₴
| Матеріал | Метал, Скло |
|---|---|
| Колір | Латунь, Чорний |
| Висота | 335-3135 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Цоколь G9 х 2 | 28 Вт |
| LED MODULE | 11 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 1010 Лм |
| Кут розсіювання | 30° |
| Індекс кольору | 90 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |