












5 880 ₴
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 120-230 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 12 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 600 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |