












6 500 ₴
| Матеріал | Акрил, Метал |
|---|---|
| Колір | Латунь, Чорний |
| Висота | 1190-3190 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 7 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 650 Лм |
| Кут розсіювання | 125° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |