







9 345 ₴
| Матеріал | Метал, Скло |
|---|---|
| Колір | Золото |
| Висота | 760 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 19 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 800 Лм |
| Кут розсіювання | 360° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |