





943 ₴
| Матеріал | Гіпс |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Висота | 64 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Цоколь | GU10 |
| Потужність | 35 Вт |
| Кількість ламп | 2 |
| ДхШ врізання | 233 мм х 123 мм |
| Глибина посадки | 110 мм |
| Висота з LED модулем | 64 мм |
| Ступінь захисту | IP 20 |