



578 ₴
| Матеріал | Гіпс |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 122 мм |
| Довжина | 122 мм |
| Цоколь | GU10 |
| Потужність | 10 Вт |
| Кількість ламп | 1 |
| Діаметр врізання | 75 мм |
| Глибина посадки | 85 мм |
| Висота з LED модулем | 40 мм |
| Ступінь захисту | IP 20 |