
714 ₴ 572 ₴
| Колір | Білий |
|---|---|
| Висота | 32 мм |
| Діаметр | 170 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 12 Вт |
| Колірна температура | 3000-6000k |
| Світловий потік | 1000 Лм |
| Кут розсіювання | 110° |
| Діаметр врізання | 155 мм |
| Глибина посадки | 30 мм |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 44 |