













1 554 ₴ 1 166 ₴
| Колір | Білий |
|---|---|
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Довжина | 256 мм |
| Цоколь | GU10 |
| Потужність | 10 Вт |
| Кількість ламп | 3 |
| ДхШ врізання | 245 мм х 80 мм |
| Глибина посадки | 80 мм |
| Висота з LED модулем | – |
| Ступінь захисту | IP 20 |