



626 ₴
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Довжина | 92 мм |
| Цоколь | GU10 |
| Потужність | 50 Вт |
| Кількість ламп | 1 |
| Діаметр врізання | 80 мм |
| Глибина посадки | 90 мм |
| Висота з LED модулем | 50 мм |
| Ступінь захисту | IP 20 |