













966 ₴
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Висота | 42 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 173 мм |
| Цоколь | GU10 |
| Потужність | 10 Вт |
| Кількість ламп | 2 |
| ДхШ врізання | 166 мм х 83 мм |
| Глибина посадки | 104 мм |
| Висота з LED модулем | – |
| Ступінь захисту | IP 20 |