
998 ₴ 699 ₴
| Колір | Білий |
|---|---|
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 12 Вт |
| Колірна температура | 4000k |
| Світловий потік | 900 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| ДхШ врізання | 100 мм x 100 мм |
| Глибина посадки | 60 мм |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |