









1 827 ₴
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Висота | 39,5 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Довжина | 131,5 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 12 Вт |
| Колірна температура 3000k | 630 Лм |
| Колірна температура 4000k | 640 Лм |
| Колірна температура 6000k | 600 Лм |
| Кут розсіювання | 36° |
| ДхШ врізання | 127 мм х 26 мм |
| Глибина посадки | 55 мм |
| Індекс кольору | 90 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |