









368 ₴ 295 ₴
| Матеріал | Акрил, Алюміній |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Висота | 55 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Цоколь | GU10 |
| Потужність | 10 Вт |
| Кількість ламп | 1 |
| Діаметр врізання | 80 мм |
| Глибина посадки | 105 мм |
| Висота з LED модулем | – |
| Ступінь захисту | IP 20 |