



441 ₴
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 7 Вт |
| Колірна температура | 4000k |
| Світловий потік | 500 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Діаметр врізання | 65 мм |
| Глибина посадки | 30 мм |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Висота з LED модулем | 30 мм |
| Ступінь захисту | IP 20 |