
2 361 ₴ 1 771 ₴
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Висота | 33 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 24 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 1900 Лм |
| Кут розсіювання | 110° |
| Індекс кольору | 90 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |