
2 205 ₴ 1 654 ₴
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Цоколь | LED |
| Висота | 57 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Потужність | 20 Вт |
| Колірна температура | 4000k |
| Світловий потік | 1500 Лм |
| Кут розсіювання | 36° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |