
1 775 ₴
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Висота | 44 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Довжина | 604 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 24 Вт |
| Колірна температура | 4000k |
| Світловий потік | 1560 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Напруга | DC 48 В |
| Індекс кольору | 90 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |