
2 478 ₴ 1 982 ₴
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Висота | 106 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Довжина | 221 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 12 Вт |
| Колірна температура | 4000k |
| Світловий потік | 780 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Індекс кольору | 90 CRI |