













2 615 ₴
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Висота | 265-1270 мм |
| Діаметр | 185 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 15 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 708 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 90 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |