



3 875 ₴ 3 100 ₴
| Матеріал | Метал, Пластик |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Висота | 100-1200 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 40 Вт |
| Колірна температура | 4000k |
| Світловий потік | 3850 Лм |
| Кут розсіювання | 100° |
| Індекс кольору | 90 CRI |
| Тип кріплення | Накладний/підвісний |
| Примітка | Додатково в комплекті з'єднувальна планка яка дозволить послідовно з'єднувати між собою світильники, Стельова чашка для проводу в коплекті |
| Ступінь захисту | IP 20 |