











1 113 ₴
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Діаметр | 70 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 3 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 60 Лм |
| Кут розсіювання | 30° |
| Діаметр врізання | 57 мм |
| Глибина посадки | 60 мм |
| Індекс кольору | 78 CRI |
| Ступінь захисту | IP 65 |