











1 029 ₴
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Діаметр | 62 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 3 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 30 Лм |
| Кут розсіювання | 36° |
| Діаметр врізання | 56 мм |
| Глибина посадки | 45 мм |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 65 |